Partnerzy

Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy to idealne miejsce dla całej rodziny! Największy kompleks basenów termalnych na Podhalu, oferujący mnóstwo atrakcji do wspaniałego relaksu!

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny z wodą termalną, ale także sauny, jacuzzi, nowoczesna komora ciśnieniowa (normobaria) i strefa spa, gdzie możesz oddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Dla najmłodszych przygotowano wodne zjeżdżalnie i brodziki. Miłośnicy sportu znajdą tu również siłownię i boiska do gry.

Relaks i świetna zabawa dla całej rodziny!

Zobacz stronę Chochołowskie Termy. Odległość 21 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Termy Bukovina

Czysta przyjemność i relaks! Termy Bukowina to jedno z najnowocześniejszych centrów termalnych w Polsce, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Bukowina Tatrzańska.

Kompleks oferuje baseny termalne z naturalnie ciepłą wodą bogatą w minerały, które mają korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dla amatorów relaksu przygotowano sauny, łaźnie parowe oraz strefę spa z różnorodnymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Rodziny z dziećmi będą zachwycone licznymi atrakcjami wodnymi, takimi jak zjeżdżalnie, rwąca rzeka i baseny rekreacyjne. Na miejscu znajdują się również restauracje serwujące regionalne specjały oraz strefa fitness.

Idealny odpoczynek po górskich wędrówkach.

Zobacz stronę Termy Bukovina. Odległość 13 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Terma Bania

Miejsce pełne zabawy i relaksu! Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to mnóstwo atrakcji wodnych dla całej rodziny!

Terma Bania to nie tylko baseny termalne, ale także strefa saun, spa oraz centrum wellness, gdzie można skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzieci będą zachwycone zjeżdżalniami, brodzikami i wodnymi placami zabaw, które zapewnią im godziny niezapomnianej zabawy.

Świetny wybór dla rodzin z dziećmi!

Zobacz stronę Terma Bania. Odległość 16 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Termy Zakopiańskie

Relaks w sercu Tatr! Termy Zakopiańskie to doskonałe miejsce na wypoczynek w stolicy polskich Tatr.

Kompleks oferuje baseny termalne, jacuzzi oraz sauny, które pozwolą Ci zrelaksować się i odprężyć. Woda termalna, bogata w minerały, ma zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dla dzieci przygotowano specjalne baseny i wodne atrakcje. Termy Zakopiańskie to także miejsce, gdzie można skorzystać z różnorodnych zabiegów spa, które odżywią Twoje ciało i duszę. Na terenie obiektu znajdują się restauracje serwujące smaczne potrawy, które zaspokoją apetyt po relaksujących kąpielach.

Wodna przygoda w samym centrum Zakopanego!

Zobacz stronę Termy Zakopiańskie. Odległość 15 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Termy Szaflary

Oaza relaksu i zdrowia! Termy Szaflary to wyjątkowe miejsce na mapie Podhala!

Znajdziecie tam baseny wypełnione wodą termalną, przyrządy do hydromasażu, takie jak bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery. Termy Szaflary to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, które mogą korzystać z brodzika oraz zjeżdżalni. W okresie letnim działa również Dziecięca Zatoka z animatorami. Na nieco starszych czeka zjeżdżalnia wewnętrzna lub zewnętrzna o długości 55 metrów. W okresie letnim dodatkową atrakcją jest basen z Aqua zorbingiem i łódeczkami.

Urocze miejsce w Szaflarach.

Zobacz stronę Termy Szaflary. Odległość 3,5 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Gorący Potok

Gorący Potok to unikalny kompleks termalny w Szaflarach, który oferuje kąpiele w basenach z woda siarkową!

Termy Gorący Potok to kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Dla gości udostępnionych jest 21 niecek basenowych o różnej charakterystyce fontanny, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie oraz strefa dziecięca. Baseny napełnione są siarkową wodą termalną o temperaturze 34-40°C, dlatego nawet w zimowe dni można doświadczyć niepowtarzalnego relaksu.

Surowa siarkowa woda termalna.

Zobacz stronę Gorący Potok. Odległość 3,6 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Brama w Gorce

Wejście do świata przyrody! Brama w Gorce to punkt obowiązkowy dla wszystkich pragnących poznać tajemnice Gorczańskiego Parku Narodowego.

Brama w Gorce znajduje się w okolicach Nowego Targu i w ogromnym uproszczeniu jest drewnianą ścieżką, która zaczyna się na poziomie runa leśnego, a kończy niemal w koronach drzew. To znaczne uproszczenie, ponieważ Brama w Gorce to w rzeczywistości Centrum Edukacyjno-Przyrodnicze, z różnego rodzaju interaktywnymi atrakcjami, pawilonem edukacyjnym, kinem, warsztatami dla dzieci, restauracją, bacówką, placem zabaw dla dzieci i niesamowitymi widokami na gorczańskie lasy. Centrum jest przyjazne dla osób z niepełnosprawnością ( można je zwiedzać na wózku).

Cudowna atrakcja na aktywne spędzanie czasu.

Zobacz stronę Brama w Gorce. Odległość 19 km.

Napisz lub zadzwoń do nas

Rezerwuj teraz Napisz do nas